Isparta Gelendost ısparta su arıtma

Isparta Gelendost ısparta su arıtma

Isparta’nın önemli ilçelerinden birisi olan, Eğirdir Gölü’nün doğusunda bulunan ve Yalvaç İlçesi’ne yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta bulunan ısparta’nın Gelendost İlçesi’nde halk, geçimini büyük oranda tarım ile sağlamaktadır. Isparta Bölgesi’nin içme suyunun büyük bölümü Eğirdir Gölü’nden karşılanmaktadır ve göl son yıllarda aşırı nüfus artışı ve tarımda bilinçsizce kullanılan tarım ilaçlarından dolayı kirletilmiştir. Bundan dolayı Isparta’da ve şebeke suyu, içilmeye uygun değildir. Gelendost’ta da durum farksızdır. İlsu Arıtma Sistemleri ile mutfaklarınıza gelen Roben Su Arıtma Sistemleri ile Isparta’nın pek çok ilçesinde olduğu gibi Gelendost İlçesi için de musluktan akan suyu, içime uygun bir suya dönüştürmek mümkün. Isparta’da pek çok kullanıcı tarafından onaylanan İlsu Su Arıtma Sistemleri Ailesi, 20 yıldır Türkiye’nin her noktasında yalnızca evlerde değil, apartmanlarda, sitelerde, küçük işletmelerde ve büyük çaplı projelerde, arıtma ve yumuşatma gibi, suya dair tüm işlerinizde çözüm ortağınız olmanın haklı sevincini yaşamaktadır.

Su arıtıcıları ile musluktan akan su, içime uygun bir forma gelmektedir. Bu arıtma cihazları kullanılarak arıtılan sular, daha sağlıklı olur ve kendi içme suyunuzu evinizde üretmiş olmanın rahatlığına kavuşursunuz. Plastik malzemelerde bekleyen hazır suların sofralara gelene kadarki muhafaza şartları yetersizdir ve bu durum, sağlık açısından tehlike arz etmektedir. Arıtma suyu ise musluğu açtığınız an arıtılır ve taze olarak tüketilir. Tüm bunlarla birlikte, bu arıtma sistemleri, 2 yıl gibi bir zamanda maliyetini amorti ederler. Böylece içtiğiniz su hem sağlıklı hem de güvenilir olmakla birlikte aynı zamanda ekonomik olarak da büyük avantaj sağlamaktadır.

İlsu Arıtma Sistemleri, Isparta’nın başta Gelendost, Keçiborlu, Gönen, Atabey ve Eğirdir ilçeleri olmak üzere, Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Gelendost’ta da mutfaklarınızda.