Alanya su arıtma cihazı

Alanya su arıtma cihazı

Alanya’da kullanıcılarıyla buluşan, su arıtma konusunda, 20 yılı aşkın süredir, kullanıcıları tarafından, güvenle tercih edilen İlsu Arıtma Sistemleri ile, kendi suyunuzu arıtıp, güvenle tüketmenin kolaylığını keşfedin. Günümüzde hazır sularla ilgili sterilizasyon problemleri mevcuttur. Muhafaza koşulları belirsiz olduğundan, su şişelerinin veya damacanaların dış yüzeylerinin temiz olup olmadığı bilinememektedir. Pet şişeler ve damacanalar, ham maddelerinin içeriklerinde sağlığa zararlı olan çeşitli maddeler bulundurmaktadır. Bu nedenle, evlerde arıtılmış su kullanım talepleri giderek daha da sıklaşmaktadır. İlsu Arıtma Sistemleri ile, evinizdeki şebeke suyu, kendi arıtma sisteminizde arıtılır, sağlıklı su, taze olarak, tüketime hazır hale getirilir. Özellikle Antalya Bölgesi’nde “Su arıtma sistemi” denildiğinde akla gelen ilk firmalardan olan, sektörünün öncüsü ilsu Arıtma Sistemleri, Antalya’nın, Alanya ilçesinde yalnızca su arıtma sistemleriyle değil, bina tipi yumuşatma sistemleri, işletmeler için su arıtma hizmetleri ve endüstriyel projelerde çözümler sunarak, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermektedir.

Alanya Su Arıtma Çeşme Suyu Arıtıcı

Alanya Su Arıtma Çeşme Suyu Arıtıcı

Alanya İlçesi’nde şebeke suyu, Alanya ve Alanya Bölgesi özelinde, çevredeki yerleşimlere göre daha uygun değerlerdedir. Ancak çeşme suyunun, direkt olarak içme suyu olarak tüketilmesi uygun değildir. Bir miktar kirlilik ihtiva eden bu şebeke suyu, evlere gönderilirken, güvenlik amaçlı olarak klorlanır. Bu klorlama işlemi, sadece Alanya ve Alanya çevresi için değil, her il ve her ilçe için geçerlidir. “Kalıntı klor” olarak adlandırılan bu klor, çeşmeden akan sularda mevcuttur. Ayrıca dönemsel olarak, her suyun karakteristik özelliklerinde çeşitli değişiklikler olabilmektedir.

Kullanıcılarına, evlerinde güvenli arıtma ve sağlıklı suya kolayca ulaşma şansını sunan su arıtma cihazları sayesinde, su, klorlarından, bakterilerden, patojenlerden, kumdan, çamurdan arınır ve daima, içilmeye uygun değerlerde olur.

Alanya’da, 20 yılı aşkın tecrübesi sayesinde pek çok kullanıcı tarafından yıllardır tercih edilen İlsu Arıtma Sistemleri, satış sonrasındaki teknik servis desteği ve profesyonel filtre değişimi takibi ile kullanıcıların ihtiyaç anlarında, her zaman yanlarında olarak, kullanıcılara hızlı ve güvenilir çözümlerle teknik destek vermektedir.

Alanya Su Arıtma Teknik Servis

Alanya Su Arıtma Teknik Servis

Roben Su Arıtma Sistemleri’nin yetkili satıcısı olan İlsu Arıtma Sistemleri, Antalya’da 20 yılı aşkın süredir garantili ve güvenilir ürünleriyle hizmet vermektedir. Türkiye’nin her noktasına hizmet veren ilsu Arıtma Sistemleri, Alanya ilçesinde de birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda, satış sonrası teknik servis desteği ile de kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutmak adına sistemli ve özverili bir ekip çalışması gerçekleştirmektedir. Su arıtma sistemlerinde, satın alım öncesinde, satın alma sürecinde ve satın alım sonrasında daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya odaklı olan İlsu Arıtma Sistemleri, ile sağlıklı suya, evinizde kolaylıkla ulaşın.

0(242) 242 66 60
0(545) 242 1 242
Dutlubahçe Mah. 765 Sok. Kocabıyık Apt. N:13/3 Muratpaşa / ANTALYA