Sepetiniz 0
: 0,00 TL
Sepetiniz Boş
Product güncelle

Ürün Filtrele

Fiyat
  • TL < - > TL
Görsel ayarlanmamış

HW-100 UP Kelebek Cam Modelli Hyundai Su Arıtma Cihazı

6.000,00 TL
6.000,00 TL

Klasik arıtma cihazlarından farklı olan HW-100 UP Kelebek desenli Hyundai Su Arıtma Cihazı ile mutfağınıza renk katabilirsiniz. Şık tasarım ile kendi evinizde kendi sağlıklı suyunuzu üretebilirsiniz.

Sediment Filtre

Sediment Filtre suda bulunan toz, kum, kir, pas vb. materyallerin arındırılmasını sağlar. 1-10 micron büyüklüğündeki bulanıklığa neden olan partikülleri sudan uzaklaştırır. Doğal pamuktan Üretilmiştir.

Ön Karbon Filtre

Ön Karbon Filtre suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazla, atıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Ön karbon filtre yüksek performanslı karbondan oluşmaktadır ve klor, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları gibi tat ve koku değişimi sağlayan kimyasalların sudan uzaklaşmasını sağlar.

Son Karbon Filtre

Son Karbon Filtre sudaki istenmeyen koku ve gazların tekrar temizlendiği son karbon filtredir. Yüksek performanslı karbon sayesinde filtrasyon sonrasını koku tat bozukluklarının ortadan kaldırılmasını sağlar.

Membran Filtre

Membran filtre cihazınızda standart olarak 285lt/gün (75 gpd) arıtma kapasitesine sahip in-line membran kullanılmaktadır. Sudaki ağır metaller, virüsler, bakteriler ve organik kimyasallar ile insan saçının milyonda biri büyüklüğündeki partikülller ayrıştırılarak artık suyla dışarı atılır.

TCR Filtre

Tcr filtre Hindistan cevizi kabuğunun 1500 santigrat derecede fırınlanmasıyla elde edilen coconattan yapılmış olup suyun içime hazır hale gelmesini sağlayan doğal bir tatlandırıcıdır. Özellikle tankta bekleyen suyun tadının dengelenmesini ve istenmeyen kokuların önlenmesini sağlar.

I. Aşama: Sediment Filtre (5mic.)
II. Aşama: GAC Karbon Filtre
III. Aşama: CTO Karbon Filtre
IV. Membran: 80 GPD
V. Aşama: TCR Post Karbon Filtre
Pompa: Var (4-6 Bar)
Musluk: Lüx Musluk
Renk Seçenekleri: Beyaz
Ürün Genişliği: 30 cm
Ürün Derinliği: 19 cm
Ürün Yüksekliği: 41 cm
Ürün Ağırlığı: 7,5 kg
Tank Kapasitesi: 8 Litre
Ek Bağlantı: Çay Ocağı, Kahve Makinesi, Diğer
Garanti Süresi: 24 Ay - 120 Ay Parça Bulundurma
Ortalama Kurulum Süresi: 1 İş Günü
Ph 7-8,5pH
Filtre Değişim Periyodikleri  I,II,III Filtre 10.Ay -  IV,V Filtre 24. Ay

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.